„eTwinning tarptautinis projektas „ „Auginu mamytei“ (I`m planting for my mom)“

„ Drugelių“ grupės ugdytiniai ir mokytoja Juliana Andruškevič nuo 2021 m. kovo mėnesio iki 2021 m. gegužės mėnesio aktyviai dalyvavome eTwinning tarptautiniame projekte „ „Auginu mamytei“ (I`m planting for my mom), kurio metu turėjome puikią galimybę pasidalinti gražiomis akimirkomis. Projekto kūrėja: Laima Vyštartaitė, Klaipėdos lopšelio-darželio „Alksniukas“ mokytoja. Iš viso projekte dalyvavo 120 partnerių iš Lietuvos, Turkijos, Latvijos ir Ispanijos. Projekto tikslai:  ugdyti atsakingumo jausmą prižiūrint augalą; pažinti aplinką domintis įvairiais augalais; suprasti, ko reikia augalo priežiūrai; lavinti savo kūrybiškumą; mokyti bendrauti ir bendradarbiauti atliekant veiklas; viso projekto metu patirti džiugių ir teigiamų emocijų.

Pagal projekto temą, su vaikais generavome idėjas, vaikai pasidalijo pasiūlymais ir apmąstymais, ką sodinsime. Paruošėme vazonus juose pasėjome gėles. Paaugusius augalus daiginome. Stebėjome ir tyrinėjome, kaip dygsta augalas, bei rūpinomis jais. Tuo pačiu atlikome kelis eksperimentus, tokius kaip “ Pupos auginimas, tamsoje ir šviesoje”, “ Vandens ir šilumos įtaka augalams”, stebėjome vykstančius pokyčius. Kitame etape vaikai kūrė ir puošė vazonėlį savo augalui. Pikiavo jį ir sodino į galutinį vazoną. O pačią gražiausią dieną Mamos dieną pasveikino savo mamytes, įteikdami po savo užaugintą augalėlį.
Visi projekto dalyviai virtualioje Twinspace erdvėje pristatėme savo įstaigą, grupę, dalinomės savo veiklomis idėjomis. Mums pavyko sėkmingai įgyvendinti projektą. Atsiskleidė vaikų saviraiškos ir pažinimo poreikiai, ugdytiniai įgijo pasitikėjimą savimi, išgyveno džiaugsmą tyrinėdami, smalsaudami bei stebėdami.

Įrašas paskelbtas temoje Be kategorijos. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą