Darbuotojai

Eil.nr. Vardas, pavardė  

Pareigos

 

kvalifikacija
1 Danijelia Bogdevič Direktorė 3 vadybinė kategorija
2 Valentina Kosman Direktorės pavaduotoja ugdymui 2 vadybinė kategorija
3 Julija Nazarova Direktorės pavaduotoja ūkio reikalams
4 Ludmila Jakutait Vyr. buhalterė
5 Galina Junevičienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja metodininkė
6 Regina Ignatovskaja Ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja metodininkė
7 Irena Ščerbo Ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja metodininkė
8 Barbara Radevič Ikimokyklinio ugdymo mokytoja vyresnioji mokytoja
9 Aleksandra Rusak Ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja
10 Regina Rynkevič Ikimokyklinio ugdymo mokytoja vyresnioji mokytoja
11 Julija  Ščetinina Ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja
12 Juliana Andruškevič Ikimokyklinio ugdymo mokytoja vyresnioji mokytoja
13 Ana Mickelevič Ikimokyklinio ugdymo mokytoja  mokytoja
14 Renata Jurgo Ikimokyklinio ugdymo mokytoja  mokytoja
15 Ana Purienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja vyresnioji mokytoja
16 Violeta Varonis Ikimokyklinio ugdymo mokytoja vyresnioji mokytoja
17 Lilija Stasilo Ikimokyklinio ugdymo mokytoja vyresnioji mokytoja
18 Janina Veligor Ikimokyklinio ugdymo mokytoja vyresnioji mokytoja
19 Katažina Prakapienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja vyresnioji mokytoja
20 Svetlana Kijakovska Ikimokyklinio ugdymo mokytoja vyresnioji mokytoja
21 Liucija Juša Ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja
22 Žana Adamait Ikimokyklinio ugdymo mokytoja mokytoja
23 Irena Grudnistaja Meninio ugdymo mokytoja vyresnioji mokytoja
24 Donata Gerasimovič Lietuvių kalbos mokytoja vyresnioji mokytoja
25 Justina Lebedienė Logopedė
26 Irena Sinkevič Sandelininkė
27 Janina Karklinevska Auklėtojos padejėja
28 Leonarda Šilobrit Auklėtojos padejėja
29 Janina Bobina Auklėtojos padejėja
30 Gražina Gladka Auklėtojos padejėja
31 Ana Ravoitienė Auklėtojos padejėja
32 Alfreda Kozlovska Auklėtojos padejėja
33 Genoefa Marciševska Auklėtojos padejėja
34 Teresa Galaburdo Auklėtojos padejėja
35 Marija Ščerbo Auklėtojos padejėja
36 Galina Stanulevič Auklėtojos padejėja
37 Nataša Vasilievskienė Auklėtojos padejėja
38 Teresa Andrijevskaja Auklėtojos padejėja
39 Natalija Miskevič Visuomenės sveikatos specialistė
40 Janina Karklinevska Skalbėja
41  Neli Kod Vyr. virėja
42 Janina Kizelevič Virėja
43 Milana Valiukevič Virtuvės darbuotoja
44 Irena Prokopovič Valytoja
45 Leonid Voiskunovič Darbininkas
46 Henryk Jakutait Darbininkas
47
48
50
51
52